חברת Together השקעות המונים - אתר לגיוס כספים באמצעות מימון המונים - טוגדר
סטטוס גיוס: pre-raising
סוג השקעה: מניות
תחום: נדל"ן יזמי
שלב: הליך גיוס

תחשבו שמישהו עשה את כל העבודה בשבילכם – ולכם נשאר רק לבוא ולקצור את הפירות.

ברוב עסקאות הנדל”ן זה לוקח שנים – אבל כאן יש לכם הזדמנות חד פעמית להצטרף לעסקה סגורה שהתחילה כבר לפני שנתיים, קיבלה את כל האישורים – ובעוד חודש עולה על הקרקע.

little italy

little italy

הפרויקט: ממוזיאון למרכז תרבות ומגורים

בפינת הרחובות מאלברי וגרנט בלב שכונת ליטל איטלי במנהטן עומד המוזיאון האיטלקי-אמריקאי הפופולארי, המושך תיירים רבים מכל העולם לאורך כל השנה.

חברת נקסוס, מהוותיקות והמנוסות בשוק הנדל”ן האמריקאי, קיבלה את הזכויות לבנות את המוזיאון מחדש, כשסביבו תוקם קומת מסחר ומעליו ייבנו 21 דירות 1-2 חדרים (לא כולל סלון, כמקובל בארה”ב) ופנטהאוז 4 חדרים.

הפרויקט עצמו קיבל את כל האישורים הנדרשים, לרבות הליווי הבנקאי. לאחרונה קיבלה החברה אישור להגדיל את זכויות הבנייה, שמשמעותה שיפור התנאים עבור כלל המשקיעים, והזדמנות למספר מצומצם של משקיעים ברי מזל לקחת חלק בפרויקט המבוקש.

בשנתיים שחלפו מאז יציאת הפרויקט לדרך אושרו התכניות והליווי הבנקאי (מבוצע על ידי IDB – בנק דיסקונט ניו יורק), ובוצעה המכירה של המרכז המסחרי. בנקודה זו הפרויקט מוכן לעלייה לקרקע, שמתוכננת לאוקטובר הקרוב – מיד בתום סבב הגיוס

 

ההזדמנות

מאלברי 155 הוא מסוג ההזדמנויות שאנחנו הכי אוהבים להביא למועדון המשקיעים שלנו: אפשרות ייחודית להצטרף לפרויקט אטרקטיבי מאד – נכס תיירותי השוכן במיקום מרכזי במנהטן ומשלב מגורים עם מרכז מסחרי – בנקודת הזמן הטובה ביותר שאפשר לבקש.

דירות 1-2 חדרי שינה הן נדל”ן חם מאד במנהטן – נמכרות בקצב מהיר, ונחשבות להשקעה משתלמת במיוחד. אלא שברוב המקרים מדובר בהשקעה לכמה שנים – וכאן אתם זוכים להזדמנות נדירה להשקעה לטווח קצר בעסקה אטרקטיבית במיוחד.

מדובר בדירות פאר – מאובזרות בסטנדרט גבוה מאד, עד רמת הריהוט ומכשירי החשמל. הכל כבר חתום ומוכן – נשאר לכם רק להצטרף להצלחה.

סבב הגיוס הראשון נסגר תוך זמן קצר, וגם במקרה הזה ההצטרפות הינה על בסיס מקום פנוי ומספר המקומות מוגבל מאוד.

ההזדמנות המהירה מגיעה לאחר שהפרוייקט מומן לפני כשנתיים שהחל. המימון הבנקאי אושר ע”י בנק דיסקונט ניו יורק, הנכס המסחרי מומש והושגו ההיתרים ורגע לפני לה לקרקע (בחודש אוקטובר 2018) נחתמה בהצלחה הפעימה הראשונה בהגדלת זכויות האוויר אשר מאפשרות בנייה נוספת והשבחה נוספת.

הגיוס נעשה לצד הגדלת המימון באמצעות בנק דיסקונט וכיום אנו ממתינים לאישור פעימה נוספת.

אנחנו כאן בשבילך!